KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14378331
nr 1437 8331
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, -94. Blandteknik, bildmått: 62x87, yttermått inklusive ram: 84x110 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 december 2021
kl 20:12:55
13/12 18:38:26